Гума

820.00ден

Димензии: 188 x 117 см.

SKU: 43009 Category: Tags: , , ,

Description

Забава за целото семејство во летните периоди.

Двојна гума за пливање на Bestway.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гума”

Your email address will not be published. Required fields are marked *