Душек Пица

1,000.00ден

Димензии : 188 x 130 см.

SKU: 44038 Category: Tags: , , ,

Description

Забавата на вода може да почне со душекот за на вода во форма на парче пица.

Душекот во форма на пица на Bestway е одличен избор за забава на целото семејство.

Има прстени за поврзување со други идентични душеци со можност за формирање на цела пица со дијаметар од 370 см.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Душек Пица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *