Душек

820.00ден

Димензии : 190 x 99 см.

SKU: 44037 Category: Tags: , , ,

Description

Душек на Bestway во форма на Тропски Коктел и Милкшејк што ќе го обожавате ова лето!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Душек”

Your email address will not be published. Required fields are marked *