Душек Pegasus

1,875.00ден

Димензии: 231 x 150 cm

Description

 

Bestway душек за на вода во форма на Pegasus за уживање во летните задоволства.

Максимално оптоварување до 90 кг.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Душек Pegasus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *