Игра за на вода

2,700.00ден

Димензии: 310 x 213 см.

SKU: 41124 Category: Tags: , ,

Description

Време е за забава и уживање со најмилите.

Водена игра со големата Aјкула на Bestway.

Максимално оптоварување до 90 кг.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Игра за на вода”

Your email address will not be published. Required fields are marked *