Коњче клацкалка

1,820.00ден

Димензии: 35 х 75 х 48 cm.

Description

Коњче клацкалка од брендот Pilsan, со подлога што се отстранува.

Изработен од високо клвалитетна пластика, која гарантира издржливост и сигурност.

Производот е наменет за деца над 36 месеци

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Коњче клацкалка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *