Тепих со авионче

2,640.00ден

Димензии: 100 x 150

SKU: 01029 Category: Tags: , ,

Опис

Одличен начин како да го надополните изгледот на детската соба на вашето најмило. Продукт од Pilsan, квалитетот е загарантиран.