Тепих со вештерка и духче

2,640.00ден

Димензии: 100 x 150 см

SKU: 01026 Category: Tags: ,

Description

Тепих со шаренолик дизијан кој може да биде совршен додаток за во секоја детска соба. Производот е од брендот Pilsan, квалитетот е загарантиран.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тепих со вештерка и духче”

Your email address will not be published. Required fields are marked *