Тепих со принцези

2,640.00ден

Димензии: 100 х 150 см

SKU: 01 025 Category: Tags: , ,

Description

Исклучително пријатен материјал со прекрасен дезен кој би ги израдувал вашите најмили. Производот е од реномираниот бренд Pilsan така што квалитетот е загарантиран.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тепих со принцези”

Your email address will not be published. Required fields are marked *